РІШЕННЯ Контрольно-дисциплінарного комітету Тернопільської обласної федерації футболу

М. Тернопіль 28 грудня 2016 р.

Присутні на засідання члени комітету:

Боднар Я.

Дікальчук Б.

Лучка Д.

Запрошений – Рибак А., Стельмащук А.В.- представник ФК “Екмі-Колор”, Циганков О.Д. - спостерігач арбітражу матчу першості області з футзалу “Екмі-Колор”- “Скеля”(11.12.2016)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Розгляд листа Рибака А. та колективного листа команди “Екмі-Колор” .

Слухали: Рибака А., який, коментуючи свого листа на адресу Тернопільської обласної федерації футболу, визнав негідною свою поведінку у згаданому матчі, щиро розкаявся у здійсненному   та попросив переглянути попереднє рішення, щоби мати змогу і “надалі жити футболом”. Він гарантував, що ніколи з ним більше таке не трапиться;

               Стельмащука А.В., який зачитав колективного листа команди “Екмі -Колор” і засвідчив, що всі гравці команди засуджують негативну поведінку Рибака А., просять вибачення за його проступок перед бригадою арбітрів, спостерігачем арбітражу,глядачами, представниками ТОФФ і просять зменшити міру покарання йому;

             Циганков О.Д., який сказав, що зразу після гри Рибак А. зайшов у суддівську кімнату і попросив вибачення за свою поведінку перед офіційними особами матчу.

Враховуючи вищенаведене, контрольно-дисциплінарний комітет

вирішив:

1.1.У відповідності до статті 78 Дисциплінарних правил федерації футболу України ( пункт 1, пункт2) та, беручи до уваги зізнання Рибака А. у негідності своєї поведінки, щире розкаяння в цьому, бажанні надалі прискіпливо контролювати себе, а також враховуючи позицію команди “Екмі-Колор” по відношенню до поступку їхнього члена колективузменшити міру покарання Рибаку А. до 4 ігор.

1.2. Дискваліфікувати Рибака А. до кінця року у випадку повторення подібної поведінки на матчах футзального та футбольного сезону 2017 року, які проводитимуться під егідою ТОФФ,.

В.о. голови                             Я.Б. Боднар