12 лютого 2017 року у приміщенні Старого замку (спортшкола) відбулись урочистості з нагоди проведення номінації лауреатів конкурсу «Людина року-2016».

В номінації «Людина року-2016» у спорті визначено багаторазового чемпіона та призера чемпіонатів Європи та Світу, Параолімпійського чемпіона Івана Шкварло.

Нагородження проводили:

Голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський, генеральний директор TV-4 Юлія Винокур та перший заступник голови Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Віталій Ігнатенко!

Тернопільська обласна федерація футболу та футбольний актив області щиро вітає Івана Шкварло з визнаанням «Людина року-2016» і бажає міцного здоров’я, мирного неба та нових спортивних досягнень.

Також у номінації «Людина року-2016» в сфері сільськогосподарського виробництва визнано Степана Никеруя з Теребовлі, який є президентом футбольного клубу «Нива» Теребовля, неодноразового чемпіона Тернопільської області з футболу та неодноразового володаря Кубка області з футболу.

Щиро вітаємо!