РІШЕННЯ Контрольно-дисциплінарного комітету( КДК) Тернопільської обласної федерації футболу

м. Тернопіль 16 лютого 2017 року

У засіданні брало участь члени КДК:

Боднар Я., ДікальчукБ., Лучка Д.

Порядок денний:

1.Розгляд додаткового рапорту арбітра Когута О. ( матч розіграшу кубка футзальної ліги “Нива”-“Агрон ОТГ”).

Слухали: інформаціюпро епізод, який трапився після завершення матчу.

Обставини справи:

За вживання непристойних, образливих і нецензурних слів на адресу арбітра після закінчення матчу був вилучений гравець команди “Агрон-ОТГ” Поглод Роман.

Вирішили: за вживання непристойних, образливих і нецензурних слів на адресу арбітра відсторонити Поглода Р. на 2 гри від ігор чемпіонату та розіграшу кубка футзальної ліги,а також оштрафувати його на 150 гривень.

2. Розгляд додаткового рапорту арбітра Когута О. ( матч чемпіонату футзальної ліги “Агропродсервіс” - “Микулинці)

Слухали: інформаціюпро епізод, який трапився в процесі матчу.

Обставини справи :Після зупинки гри гравець команди “Микулинц” Дитиняк Володимир, який знаходився на лаві запасних гравців, отримав попередження за те, що емоційно висловлював своє незадоволення рішенням арбітра. Після цього він висловлював образливі та нецензурні вислови на його адресу, погрожував фізичною розправою. Арбітр показав йому червону картку.

Вирішили: за вживання непристойних, образливих і нецензурних слів, погрозу на адресу арбітра відсторонити Дитиняка В. на 3 гри від ігор чемпіонату та розіграшу кубка футзальної ліги, а також оштрафувати його на 150 гривень.

3. Розгляд додаткового рапорту арбітра Чемного О. та рапорту спостерігача арбітражу Чайковського М.( матч чемпіонату футзальної ліги “Микулинці”- “Віго”.)

Слухали: інформацію про епізод, який трапився після завершення матчу.

Обставини справи: на 48 хвилині матчу із лави запасних команди “Микулинці” на футзальний майданчик  вибіг чоловік, який спровокував конфліктну ситуацію, внаслідок якої гравець команди “Микулинці” Жила Д. та гравець команди “Віго” Олексів С. вели себе агресивно по відношенню один до одного, за що і були вилучені арбітром.

Вирішили :за неетичну, неспортивну поведінку відсторонити гравця команди “Микулинці” Жилу Д. та гравця команди “Віго” Олексіва С. на 2 гри чемпіонату та розіграшу кубка фут- зальної ліги та оштрафувати обох на 150 гривень. За вихід. на поле сторонньої особи з лави запасних команди “Микулинці”оштрафувати команду “Микулинці” на 125 гривень.

Слухали: інформацію спостерігача арбітражу Чайковського М. про епізод, який трапився в процесі матчу( “Вікінг” - “Зборів” ).

Обставини справи: в процесі вищеназваного поєдинку представник команди “Вікінг” Перевізник М., який знаходився на лаві запасних, поводив себе вульгарно, недисципліновано, постійно висловлював незгоду з рішенням арбітрів.

Вирішили: за неетичну, неспортивну поведінкуоштрафувати офіційну особу клубу “Вікінг” Перевізника М. на 150 гривень. Заборонити Перевізнику М. перебувати на лаві запасних своєї команди в наступних 2 матчах..

Слухали: інформацію спостерігача арбітражу Русанюка М.про епізод, який трапився в процесі матчу ( “ ДСО “ - “ФК Тернопіль - Педуніверситет”).

Обставини справи: на 21 хвилині матчу арбітром був вилучений гравець команди “ФК Тернопіль -Педуніверситет” Заставецький Ю. за нецензурні вислови на адресу арбітра після зупинки гри.

Вирішили:за неетичну, неспортивну поведінку відсторонити гравця команди “ФК Тернопіль-Педуніверситет” Заставецького Ю. на 2 гри ігор чемпіонату та розіграшу кубка

футзальної ліги та оштрафувати його на 150 гривень

В.О. голови КДК ТОФФ                                                                     Боднар Я.Б.