toff herbЗ приводу ситуації навколо Тернопільської обласної федерації футболу висловив свою думку один з очільників Збаразької РФФ та тренер дитячо-юнацької спортивної школи " Галич Збараж" Курило Володимир.

 

Федерація футболу України призупинила членство "Тернопільської обласної Федерації футболу" у своїй організації. А потім пішла ще далі, так як
з її відома, а можливо і з "благословіння" на Тернопіллі створено ще одну керівну футбольну організацію - "Федерація футболу Тернопільської області". Нонсенс ? Очевидно. Для чого це зроблено і чи є аналоги цьому у світовій практиці ?. Подейкують, що тут не обійшлось без великої політики. Чи це так, ми хотіли би почути від голови Тернопільської обласної Федерації футболу Володимира Миколайовича Мариновського, людини, яка більшу частку свого життя присвятила футболу і розвитку футболу та, особливо, від голови новоствореної Федерації футболу Тернопільської області, народного депутата України Тараса Зіновійовича Юрика, який в минулому, наскільки нам відомо, жодного відношення до футболу не мав, і до якого, думається, в першу чергу було б немало запитань. Чому і для кого потрібно два керівних футбольних органи в одній області ? Хто ж насправді перейме на себе відповідальність за стан справ у футбольному господарстві Тернопільщини ? А може краще відповіді на ці питання запитати у президента Федерації футболу України, народного депутата України Андрія Васильовича Павелка, без відома якого, напевне, не могло відбутись те, що відбулось. Згодіться, якось не дуже коректно все це виглядає. Але, як говориться: "Маємо те, що маємо". На нашу думку футболом повинні займатись професіонали, а не люди з мандатами, які до футболу ніколи не мали ніякого відношення. Недарма кажуть, що розвалити легше, як збудувати. Жаль, що український футбол може чекати черговий скандал.