25 лютого розпочався турнір з міні-футболу імені Василя Сейнаші – колишнього начальника відділу молоді та спорту Тернопільської районної держадміністрації. У турнірі прийняли участь 16 команд з району, де були розбиті на 4 групи по 4 команди. За підсумками у наступний тур змагань вийшло 8 кращих команд, які 4 березня розігрували подальшу участь за трофей. У пів-фіналі зустрілися команди с.Острів та с.Глибочок, в якому переможцем стала команда острівчан та друга пара – смт.В.Бірки з командою с.Дубівці, в якій перемогли В.Бірки. В подальшому за 3 місце футболісти с. Дубівців впевнено обіграли В.Глибочок з рахунком 7-0. Уфіналі за кращу команду турніру боролися В.Бірки та с.Острів, де у напруженій боротьбі з рахунком 2-1 переможцем турніру імені Василя Сейнаші стала команда « Вікторія» з смт. Великі Бірки. Переможець турніру та призери були нагородженні кубками, медалями та грамотами.