Уже другий рік поспіль школярі п’ятих класів загальноосвітніх шкіл області змагаються за звання чемпіона обласного етапу «Шкільної футзальної ліги», організованого Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Спортивні зали Тернопільських ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 та №28 цілий день 25 лютого ц.р. гомоніли дитячими голосами. Чимало спортивного шуму створили учасники обласних змагань.

Команди були розбиті на підгрупи, в яких зіграли по колу. Потім зійшовшись в стикових іграх, за допомогою професійних суддів обласної федерації з футболу, визначили переможців.

В кожній із підгруп були пропущені і забиті голи. Одним із напружених моментів стала гра за вихід у фінал команд міста Скалата та Великоберезовицької ЗОШ. Основний час завершився з рахунком 2:2 і крапку поставили тільки післяматчеві 6-ти метрові удари і тільки після 7 пробитих ударів Скалат поступився (2:1).

У фіналах теж не спадала напруга, завзяті юнаки боролись до останніх хвилин тайму і пробували «взяти» ворота суперників при будь-якій можливості. У підсумку в боротьбі за третє місце команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4 міста Кременець поступилась Скалатській ЗОШ (представник Володимир Бульбін) 1:3.

У фіналі свою гру суперникам зуміли нав’язати представники тернопільського футболу. З рахунком 4:0 перемогу в обласному етапі всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга» у 2017 році здобули учні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов (представник Володимир Ясюченя), поступились їм та стали срібними призерами юнаки Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ст.(представник Орислава Сайчук).

Нагородження переможців та призерів провів начальник обласного  відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков. А також, Олександр Володимирович вручив кожній команді-учаснику футбольні м’ячі від обласної федерації футболу України.

Море позитивних емоцій, хороший настрій, приємні спогади – в цих змаганнях переможених не було!!!