Як в Тернопільській області віджимають федерацію футболу!А почалось все з того що люди які не мають жодного  відношення до футболу вирішили ,що це справа яка не потребує ні умінь, ні навичок!Таким на теренах Тернопільщини виявився народний депутат Тарас Юрик! Як в одному із коментарів прочитав що не відрізнив би АУТ від ПФЛ. Але для чого йому потрібно всі ці поняття якщо за ним стоїть влада яка не те що не бере до уваги думку всієї футбольної громадськості, а займається фактичним "Безпределом" бо їхні дії не інакше як рейдерство не назвеш.

       Все почалося з проведення звітно- виборчої конференції на якій не те щоб громадськість підтримала нового керманича, але з тріском би опозорилась до берегів Дніпра. Тому було вирішено створити нову федерацію яка перебрала на себе усі повноваження по проведенню усіх змагань з футболу на території Тернопільської області.Для цього протягом двох місяців цього року були створені фейкові міські федерації футболу, які в подальшому стали засновниками так званої нової федерації футболу ! Чому ви спитаєте фейкові, тому що в містах де вони засновані дані організації не те щоб не проводять Чемпіонати міст ,а й взагалі не провели жодного турніру серед діточок. Та засновниками цих структур є люди серед яких навіть жінки, які жодного відношення до футболу не мають. А думку районних Федерацій Футболу, які є організаторами районних чемпіонатів до уваги не беруться , тому що вони бачить що робиться в області і як на них створюється тиск з боку влади! І в супереч спортивного принципу та демократичного воле виявлення футбольної громадськості замість звітно-виборчої конференції створена нова політично-футбольна спілка Федерація Футболу Тернопільської Області яку і очолив Тарас Юрик . До речі на установчих зборах даної спілки були присутні делегати які в першу чергу представляють організації які безпосередньо мають відношення до бюджету області! Згідно статуту нової організації всі основні питання буде вирішувати виконавчий комітет з п'яти членів , а кворум 2/3 для прийняття легітимних рішень це приблизно три з половиною чоловіка! Це всі ключові питання повязані з футболом в області будуть в розпорядженні трьох людей! Коли керівник ТОФФ запропонував всім колективним членам своєї федерації ( а це в свою чергу близько 33 організації) місце у виконавчому комітеті Тернопільської Обласної Федерації Футболу. В свою чергу позиція ФФУ не цілком зрозуміла адже у даній ситуації вони б повинні були підтримати діючу Тернопільську Обласну Федерацію Футболу яка в прошлому році відзначала своє 25 річчя і нагадаю була однією із засновників ФФУ, голова ТОФФ був багаторічним членом Виконкому ФФУ та віце президентом ФФУ, а не визнавати по якихось безглуздих причинах її легітимність. Вже місяць у ЗМІ піарять "новоіспечонного" голову Юрика ,а що за цей місяць зроблено? Відкрито площадку з "хокейними " воротами яка із слів п. Юрика придатна для проведення Всеукраїнських змагань! Виникає питання , з якого виду спорту? Обрано заступником Заторського якого в свій час за корупційні дії було звільнено із ДЮСШ за махінації разом з директором Філіпом які привласнили кошти за компенсацію гравців.
       Я не є і ніколи не був прихильником п. Мариновського і свій час сам не мало критикував за відсутність великого футбольного поля зі штучним покриттям для підготовки маленьких футболістів ( але з часом зрозумів, що мало, що залежить ві нього) Та все потрібно робити цивілізованим шляхом , шляхом демократичних виборів, а не віджиму громадської організації та тиску з боку влади!

P.S Нова федерація дуже піариться про проведення нею чемпіонату та Кубку області з футболу 2017 року, хоча договір на виключне право проведення змагань та право представляти Тернопільський футбол на Всеукраїнській арені має ТОФФ з ОДА до 20 січня 2019 року. А на нинішній момент ця нова структура , ще не є колективним членом ФФУ. Почекаємо до 14 квітня ..............

Матеріали взято з: Тижневик Вісник Футбол