Минулої суботи 29 квітня, у клубі комбінату «Будіндустрія» відбулася чергова звітно-виборна Конференція громадської спілки «Тернопільська обласна Федерація футболу» ( саме так, відповідно до оновленого законодавства, тепер називається ця організація). Делегати Конференції заслухали звіт голови ТОФФ Володимира Мариновського та контрольно-ревізійної комісії, після чого відбулися вибори голови федерації та інших керівних органів.

    

 

 

     Два тижні тому Конгрес Федерації футболу України виключив ТОФФ зі свого складу, а її керівника Володимира Мариновського – зі складу виконкому ФФУ. Нині ті рішення оскаржені в суді і на 16 травня планується перше засідання Печерського районного суду м.Києва щодо цієї справи. Та, як би там не було, суботня Конференція засвідчила, що ТОФФ ще зарано нехтувати і скидати з рахунків. На Конференції були присутні 66 делегатів ( по три від кожного колективного члена федерації ) з різних куточків області. У переважній більшості вони – досвідчені футбольні фіхівці та організатори , завдяки яким і розвивається футбол на Тернопіллі.

     Делегати заслухали звіти голови федерації та КРК, визнали їх роботу задовільною, після чого приступили до виборів. Одноголосним рішенням делегатів головою ТОФФ обрано Володимира Мариновського. Крім того , обрано трьох перших заступників голови ( ними стали Андрій Яблонський , Андрій Мотика та представник Бережанщини Нестор Колодка), а також трьох заступників – Олега Мамуса , Сергія Лісового ( Тернопільський район) та Руслана Адамовича ( Збаразький район). Обрали делегати також новий склад виконкому (туди увійшли представники практично всіх районних федерацій).

Матеріали взято з "НОВА Тернопільська газета"