12 липня 2017 року в м. Зіаліщики на стадіоні "Дністер" за ініціативи Заліщицької РФФ та підтримики Тернопільської обласної Федерації футболу, відбувся товариський матч пам'яті відомого гравця та тренера П.М. Дідика між ветеранами ФК "Дністер" та збірною командою товаришів покійного.

Віддати шану відомому футболісту, та й просто хорошій людині, у складі команди ветеранів Тернополя та Заліщик приїхали Р. Рожук, В. Вонсик, А. Назаренко, Р. Мацюпа, Р. Боднар, В. Венгринович, І. Бадло, П. Бадло, Д. Бідулько, О. Ющенко, Я. Рикун, Л. Івасечко, В. Кашицький, А. Гвіанідзе, О. Мамус, М. Навізівський.

Перед початком матчу учасники разом з дружиною та донькою П.М. Дідика, а також головою Заліщицької РФФ В.Ф Лопушняком відвідали могилу колишньго товариша.

Щодо самої гри, то вона закінчилася бойовою нічією (3:3). У тернополян голами відзначалися Ігор Бадло, Володимир Кашицький та Роман Мацюпа, який впевнено реалізував 11-ти метровий удар, призначений за порушення правил в штрафному майданчику проти Ярослава Рикуна.