Букмекерська контора Leon вийшла на ринок спортивних ставок у далекому 2007 році. Поступово вона завоювала позиції і на території таких країн, як Росія, Україна, Казахстан тощо. Наразі кожен повнолітній гравець може перевірити свої навички прогнозування на сайті БК Леон.

Кіберспортивні події в Леон

Розвиток геймінгу призвів до того, що букмекерська контора почала приймати ставки і на кіберспорт. Відомо, що за останній рік попит на такий різновид спорту зріс приблизно на 20-25%. Відповідно, букмекер намагається реагувати на запит ринку та поступово розширює лінійку кіберспортивних подій. Наразі в БК доступні ставки на такі ігри:

  • CS:GO;
  • League of Legends;
  • Dota 2;
  • World of Tanks;
  • Overwatch;
  • Hearthstone.

Також на сайті можна зустріти ставки на матчі у FIFA або Heroes of the Storm. Контора планує розробити спеціальну програму лояльності для ставок на віртуальні події. Акції можуть з’явитися на сайті вже у найближчий час.

Інтерфейс та дизайн сайту

Зовнішній вигляд сайту Леон доволі лаконічний і приємний для очей. Функціонал дозволяє швидко і просто обирати події та робити на них свої ставки. Знайти цікавий матч чи коефіцієнт можна у лівій частині головної сторінки. Зареєструватися чи увійти в особистий кабінет можна, натиснувши відповідні кнопки у правому верхньому кутку сайту. Серед невеликих недоліків – відсутність лайв-трансляцій подій.

Розробники БК створили мобільну версію контори, тому можна вільно прогнозувати, використовуючи смартфон. Портативна версія має увесь функціонал головного сайту. З її допомогою можна керувати акаунтом, активувати бонуси та робити депозити.

Крім кіберспорту та звичайного спорту в БК Леон можна робити ставки на резонансні події світового масштабу. Це та лояльна маржа, регулярні бонуси тощо допомогли конторі швидко завоювати вітчизняний ринок. Наразі кожен може робити ставки на сайті.