1 тур
23.04.16 ФК Чортків 1:4 Дністер (Заліщики)
24.04.16 Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.) 0:0 Нива (Бережани)
24.04.16 ФК Копичинці 2:3 ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
24.04.16 ФК Козова 0:2 Нива (Теребовля)
18.05.16 Збруч (Підволочиськ) 0:2 Нива (Тернопіль)
2 тур
8.05.16 Нива (Теребовля) 5:0 ФК Чортків
8.05.16 Дністер (Заліщики) 1:1 Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
8.05.16 Збруч (Підволочиськ) 4:1 ФК Козова
8.05.16 Нива (Бережани) 1:0 ФК Копичинці
11.05.16 Нива (Тернопіль) 1:0 ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
 3 тур
 22.05.16  ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
 2:2 Нива (Бережани)
 22.05.16  ФК Чортків
 2:3 Збруч (Підволочиськ)
22.05.16  Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р.н.)
2:1 Нива (Теребовля)
 22.05.16  ФК Копичинці
 2:1 Дністер (Заліщики)
 25.05.16  ФК Козова
 1:0 Нива (Тернопіль)
 4 тур
29.05.16  Дністер (Заліщики)  4:0 ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
 29.05.16  Нива (Теребовля)
 1:0  ФК Копичинці
 29.05.16  Збруч (Підволочиськ)
1:5  Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
29.05.16  ФК Козова
4:0 ФК Чортків
 30.06.16  Нива (Тернопіль)  1:1  Нива (Бережани)
 5 тур
 05.06.16   Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  2:1   ФК Козова
 05.06.16   Нива (Бережани)  1:0   Дністер (Заліщики)
 05.06.16  ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  0:1   Нива (Теребовля)
 05.06.16  ФК Чортків  1:3   Нива (Тернопіль)
 05.06.16   ФК Копичинці  2:0   Збруч (Підволочиськ)
 6 тур
12.06.16   Нива (Тернопіль)  4:1   Дністер (Заліщики)
12.06.16   ФК Козова  2:0    ФК Копичинці
12.06.16   Збруч (Підволочиськ)  0:1  ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
12.06.16  ФК Чортків  1:2   Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
 12.06.16   Нива (Теребовля)  2:0   Нива (Бережани)
 7 тур
 19.06.16   Дністер (Заліщики)  0:2  Нива (Теребовля)
 19.06.16  ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  3:1   ФК Козова
 19.06.16 ФК Копичинці  1:0 ФК Чортків
 19.06.16  Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  3:2  Нива (Тернопіль)
 19.06.16  Нива (Бережани)  1:0  Збруч (Підволочиськ)
 8 тур
 26.06.16    ФК Козова  2:1   Нива (Бережани)
 26.06.16   Нива (Тернопіль)  0:0   Нива (Теребовля)
 29.06.16   Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  1:0   ФК Копичинці
 29.06.16   Збруч (Підволочиськ)  0:3    Дністер (Заліщики)
 29.06.16  ФК Чортків  2:4   ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
 9 тур
  3.07.16   ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  0:0    Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
  3.07.16  Дністер (Заліщики)  0:0  ФК Козова
  3.07.16  ФК Копичинці  0:0    Нива (Тернопіль)
  3.07.16    Нива (Бережани)  2:1
 ФК Чортків
  3.07.16   Нива (Теребовля)  8:0  Збруч (Підволочиськ)
10 тур
  14.08.16    Нива (Тернопіль)  0:0  Збруч (Підволочиськ) 
  14.08.16     Нива (Бережани) 0:0    Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.) 
  14.08.16   ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  3:0  ФК Копичинці 
  17.08.16    Нива (Теребовля)  3:1  ФК Козова 
  17.08.16   Дністер (Заліщики)  0:6  ФК Чортків 
 11 тур
   21.08.16     Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  3:0   Дністер (Заліщики)
   21.08.16   ФК Копичинці  3:2     Нива (Бережани)
   21.08.16   ФК Козова  2:0   Збруч (Підволочиськ)
перенесено  ФК Чортків  1:2   Нива (Теребовля)
перенесено    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  1:0    Нива (Тернопіль)
 12 тур
 28.08.16     Нива (Бережани)  4:3    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
 28.08.16   Дністер (Заліщики)  4:3   ФК Копичинці
31.08.16    Нива (Тернопіль)  0:1   ФК Козова
31.08.16    Нива (Теребовля)  1:2     Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
31.08.16   Збруч (Підволочиськ)  0:5   ФК Чортків
13 тур
 04.09.16      Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  5:1   Збруч (Підволочиськ)
04.09.16    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  5:0   Дністер (Заліщики)
 07.09.16    ФК Копичинці  0:2    Нива (Теребовля)
 07.09.16    ФК Чортків  5:2   ФК Козова
 07.09.16     Нива (Бережани)  2:2    Нива (Тернопіль)

 14 тур
 11.09.16   Збруч (Підволочиськ)  1:0    ФК Копичинці
 11.09.16   Дністер (Заліщики)  0:1     Нива (Бережани)
 14.09.16     Нива (Тернопіль)  3:3  ФК Чортків
 14.09.16   ФК Козова  0:0      Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
 09.10.16     Нива (Теребовля)  1:0    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)

15 тур
 18.09.16    ФК Копичинці  3:1   ФК Козова
 18.09.16     Нива (Бережани)  0:0     Нива (Теребовля)
 18.09.16    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  3:0   Збруч (Підволочиськ)
 18.09.16      Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  0:1  ФК Чортків
 21.09.16 Дністер (Заліщики)  1:0     Нива (Тернопіль)
 16 тур
25.09.16     Нива (Тернопіль)  0:3      Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
25.09.16     Нива (Теребовля)  3:0   Дністер (Заліщики)
25.09.16   Збруч (Підволочиськ)  1:2     Нива (Бережани)
 25.09.16   ФК Козова  3:2    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
 28.09.16  ФК Чортків  6:2    ФК Копичинці
 17 тур
 02.10.16     Нива (Бережани)  0:0   ФК Козова
 02.10.16    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)  1:0  ФК Чортків
 02.10.16   Дністер (Заліщики)  1:0   Збруч (Підволочиськ)
 02.10.16    ФК Копичинці  1:5      Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)
 05.10.16     Нива (Теребовля)  1:1     Нива (Тернопіль)
 18 тур
  09.10.16   ФК Козова  0:0   Дністер (Заліщики)
  12.10.16   Збруч (Підволочиськ)  0:2     Нива (Теребовля)
  12.10.16      Агрон ОТГ (В. Гаї Тернопільський р-н.)  0:3    ДСО-Поділля (Тернопільський р-н.)
  12.10.16  ФК Чортків  3:2     Нива (Бережани)
  12.10.16     Нива (Тернопіль)  2:1    ФК Копичинці