Завершились фінальні змагання обласної дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 1998-99 та 2000 років народження і молодших. Ігри відбулись на футбольних полях с. Товстолуг Тернопільського району та ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, що у парку Топільче (м. Тернопіль).

 

Турнір , який почався у листопаді минулого року, проходив у два кола. Старша вікова група – юнаки 1998-99 – налічувала 18 команд. У змаганнях серед молодших юнаків – 2000 р.н. та молодших – взяли участь 23 команди. Вісім найкращих у кожній із груп брали участь у фінальній частині турніру. Загалом, у зональних та фінальних змаганнях взяли участь 1100 юних футболістів.

 

Як зазначив головний суддя змагань Василь Руцький, змагання пройшли на хорошому організаційному рівні, переможці та призери продемонстрували добру технічну підготовку. Серед старших юнаків треба відзначити гравців ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (на головному фото), Заліщицької та Бережанської ДЮСШ. Хороші тактичні дії продемонстрували гравці серед молодших юнаків ДЮСШ з футболу (на фото справа), Шумської та Бережанської ДЮСШ. Окремо треба сказати про тренера Ігоря Хичія з Бережан, який є тренером команд-призерів в обох вікових групах.

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа висловлює подяку департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Тернопільській обласній Федерації футболу,  Тернопільській районній ДЮСШ, сільському голові с. Великі Гаї Олегу Кохману за сприяння у проведенні змагань.

Організаційний комітет змагань відзначив спеціальними нагородами кращих гравців турніру. Найкращим гравцем серед старших юнаків став Тарас Горохівський (Тернопіль), найкращим захисником – Роман Левицький (Заліщики), найкращим півзахисником – Андрій Засєдко (Бережани), найкращим нападником – Олександр Грінко (Тернопіль), найкращим воротарем – Іван Магіс (Теребовля).

У молодшій віковій юнаків найкращим гравцем турніру визнано Андрія Федіва (Тернопіль). Звання найкращого захисника здобув Сергій Шергей (Шумськ), півзахисника – Назар Легета (Бережани), нападника – Ігор Фурда (Тернопіль), воротаря – Арсен Коноба.

Наводимо підсумкові результати змагань:

Юнаки 1998-1999 р.н.:

1. ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту-2, м.Тернопіль (тренери – Едуард Яблонський, Тарас Соломчак)

2. Бережанська ДЮСШ (тренер – Ігор Хичій) (на фото справа)

3. Заліщицька ДЮСШ (тренер – Володимир Приємський)

4. Теребовлянська ДЮСШ;

5-6. ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту – 1, Чортківська ДЮСШ;

7-8. Доброводівська ДЮСШ, Кременецька ДЮСШ;

9-12. Шумська ДЮСШ, Борщівська ДЮСШ, Коропецька ДЮСШ, Підволочиська ДЮСШ;

13-16. Лановецька ДЮСШ, Тернопільська районна ДЮСШ, Бучацька ДЮСШ, ОДЮСШ ФСТ «Колос»;

17-18. Зборівська ДЮСШ, Скалатська ДЮСШ ФСТ «Колос».

Юнаки 2000 р.н. і мол.:

1. ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (тренери – Андрій Яблонський, Богдан Бучинський);

2. Шумська ДЮСШ (тренер – Сергій Попов);

3. Бережанська ДЮСШ (тренер – Ігор Хичій);

4. Монастириська ДЮСШ;

5-6. Підволочиська ДЮСШ, Гусятинська ДЮСШ;

7-8. Кременецька ДЮСШ, Чортківська ДЮСШ;

9-12. ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту-1, Доброводівська ДЮСШ, Борщівська ДЮСШ, Збаразька ДЮСШ;

13-16. ОДЮСШ ФСТ «Колос», В.Дедеркальська ДЮСШ, Коропецька ДЮСШ, Теребовлянська ДЮСШ;

17-20. ФК «Чортків», Ланівецька ДЮСШ, Бучацька ДЮСШ, Скалатська ДЮСШ ФСТ «Колос»;

21-23. Тернопільська районна ДЮСШ, Козівська ДЮСШ, Заліщицька ДЮСШ.

Докладні фото зі змагань можна переглянути за посиланням