Група А (старша вікова група)

I коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

6

7

Ігри

Виграш

Нічия

Поразка

М’ячі

Очки

Місце

 

 1.

 

Шумська ДЮСШ

 

µ

1:2

  0

0:3

0

1:3

0

 

 

 

3

0

0

3

2-8

0

IV

 

 2.

 

Лановецька ДЮСШ

 

2:1

3

µ

1:3

0

2:5

0

 

 

 

3

1

0

2

5-9

3

III

 

 3.

 

Добриводівська ДЮСШ

 

3:0

3

3:1

3

µ

3:2

3

 

 

 

3

3

0

0

9-3

9

I

 

 4.

 

Кременецька ДЮСШ

 

3:1

3

5:2

3

2:3

0

µ

 

 

 

3

2

0

1

10-6

6

II

 

Група А (молодша вікова група) 

I  коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

6

7

8

Ігри

Виграш

Нічия

Поразка

М’ячі

Очки

Місце

 

1.

 

Шумська ДЮСШ

 

µ

3:1

3

3:0

3

1:0

3

5:0

3

 

 

 

4

4

0

0

12-2

12

I

 

2.

 

Лановецька ДЮСШ

 

1:3

   0

µ

2:4

0

0:3

0

5:0

3

 

 

 

4

1

0

      3

8-10

3

III

 

3.

 

Добриводівська ДЮСШ

 

0:3

0

4:2

3

µ

1:2

0

1:5

0

 

 

 

4

1

0

3

6-12

0

V

 

4.

 

Кременецька ДЮСШ

 

0:1

0

3:0

3

2:1

3

µ

4:1

3

 

 

 

4

3

0

1

9-3

9

II

 

5.

 

В.Дедеркальська ДЮСШ

 

0:5

0

0:5

0

5:1

3

1:4

0

µ

 

 

 

4

1

0

3

6-15

3

IV

 

Група Б(старша вікова група) 

коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

М’ячі

Очки

 

Підсумкове

місце

 1.

 

Борщівська ДЮСШ

 

µ

+-

3

0:1

0

0:6

0

 

2

1

0

2

0-7

3

III

 2.

 

Копичинецька ДЮСШ

 

-+

0

µ

1:3

0

1:2

0

 

2

0

0

3

2-5

0(-3)

IV

 3.

 

Чортківська ДЮСШ

 

1:0

3

3:1

3

µ

2:0

3

 

3

3

0

0

6-1

9

І

 4.

 

Заліщицька ДЮСШ

 

6:0

3

2:1

3

0:2

0

µ

 

3

2

0

1

8-3

6

II

Група Б (молодша вікова група) 

I  коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

6

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

М’ячі

 

Очки

 

Підсумкове

місце

1.

 

Борщівська ДЮСШ

 

µ

+-

3

0:2

0

3:2

3

0:6

0

4:2

3

4

3

0

2

7-10

9

III

2.

 

Копичинецька ДЮСШ

 

-+

0

µ

0:2

0

0:1

0

2:0

3

4:0

3

4

2

0

3

6-3

6(-3)

IV

3.

 

Чортківська ДЮСШ

 

2:0

3

2:0

3

µ

4:1

3

3:4

0

3:0

3

5

4

0

1

14-5

12

II

4.

 

Заліщицька ДЮСШ

 

2:3

0

1:0

3

1:4

0

µ

1:3

0

1:3

0

5

1

0

4

6-13

3

V

5.

 

Гусятинська ДЮСШ

 

6:0

3

0:2

0

4:3

3

3:1

3

µ

5:1

3

5

4

0

1

18-7

12

I

6.

 

ФК «Чортків»

 

2:4

0

0:4

0

0:3

0

3:1

3

1:5

0

µ

5

1

0

4

6-17

3

VI

 

Група B(старша вікова група) 

І  коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

М’ячі

Очки

Місце

 1.

 

Бережанська ДЮСШ

 

µ

1:1

1

1:3

0

1:0

3

5:1

3

4

2

1

1

8-5

7

I

 2.

 

Зборівська ДЮСШ

 

1:1

1

µ

0:2

0

3:2

3

-+

0

4

1

1

2

3-5

4(-3)

V

 3.

 

ДЮСШ з футболу – 1

 

3:1

3

2:0

3

µ

4:0

3

-+

0

3

3

0

1

9-1

9(-3)

III

 4.

 

Бучацька ДЮСШ

 

0:1

0

2:3

0

0:4

0

µ

2:0

3

4

1

0

3

5-8

3

IV

 5.

 

Коропецька ДЮСШ

 

1:5

0

+-

3

+-

3

0:2

0

µ

2

2

0

2

1-7

6

II

 

Група B (молодша вікова група) 

І  коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

6

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

М’ячі

Очки

Місце

 1.

 

Бережанська ДЮСШ

 

µ

5:2

3

0:1

0

6:0

3

3:1

3

0:2

0

5

3

0

2

14-6

9

II

 2.

 

Козівська ДЮСШ

 

2:5

0

µ

3:4

0

0:4

0

0:2

0

0:6

0

5

0

0

5

5-21

0

VI

 3.

 

ДЮСШ з футболу – 1

 

1:0

3

4:3

3

µ

10:1

3

-+

0

1:1

1

4

3

1

1

16-5

10(-3)

IV

 4.

 

Бучацька ДЮСШ

 

0:6

0

4:0

3

1:10

0

µ

0:0

1

0:6

0

5

1

1

3

5-22

4

V

 5.

 

Коропецька ДЮСШ

 

1:3

0

2:0

3

+-

3

0:0

1

µ

1:2

0

4

2

1

2

4-5

7

III

 6.

 

Монастирська ДЮСШ

 

2:0

3

6:0

3

1:1

1

6:0

3

2:1

3

µ

5

4

1

0

17-2

13

I

 

Група Г (старша вікова група) 

I  коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

М’ячі

Очки

Місце

 1.

 

Теребовлянська  ДЮСШ

 

µ

0:0

1

2:0

3

1:0

3

4:1

3

4

3

1

0

7-2

10

ІІ

 2.

 

Тернопільська ДЮСШ  з футболу - 2

 

0:0

1

µ

2:0

3

5:0

3

4:0

3

  4

3

1

0

11-0

10

І

 3.

 

Підволочиська ДЮСШ

 

0:2

0

0:2

0

µ

5:1

3

1:3

0

4

1

0

3

6-8

3

ІV

 4.

 

Скалатська ДЮСШ «Колос»

 

0:1

0

0:5

0

1:5

0

µ

1:1

1

4

0

1

3

2-12

1

V

 5.

 

Тернопільська районна ДЮСШ

 

1:4

0

0:4

0

3:1

3

1:1

1

µ

4

1

1

2

5-10

4

III

 

Група Г (молодша вікова група) 

коло

№ п/п

Команда

1

2

3

4

5

6

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

М’ячі

Очки

Місце

 1.

 

Теребовлянська ДЮСШ

 

µ

0:5

0

1:1

1

2:4

0

1:0

3

4:1

3

5

2

1

2

8-11

7

IV

 2.

 

Тернопільська ДЮСШ з футболу – 2

 

5:0

3

µ

3:0

3

5:0

3

8:0

3

5:0

3

5

5

0

0

24-0

15

І

 3.

 

Збаразька  ДЮСШ

 

1:1

1

0:5

0

µ

1:2

0

1:0

3

+-

3

4

2

1

2

3-8

7

III

 4.

 

Підволочиська ДЮСШ

 

4:2

3

0:3

0

2:1

3

µ

1:0

3

2:1

3

5

4

0

1

9-9

12

II

 5.

 

Скалатська ДЮСШ

 

0:1

0

0:8

0

0:1

0

0:1

0

µ

1:1

1

5

0

1

4

1-12

1

V

 6.

 

Тернопільська районна ДЮСШ

 

1:4

0

0:5

0

-+

0

1:2

0

1:1

1

µ

4

0

1

4

3-12

1(-3)

VI