K8 Bfmutlu4       

 Результати матчів:

Прес-служба Тернопільської футзальної ліги продовжує серію розповідей про команди-учасниці чемпіонату Вищої ліги сезону 2014/15 рр. Цього разу розповімо про команду "Ерідон", спілкуючись з її лідером Володимиром Пушкаренком.

  Обравши таку претензійну назву, та ще й маючи у своєму складі чинних чемпіонів області з футболу-2013, ця команда просто не мала права мати на думці будь-яке інше місце, окрім першого. Що й підтвердила своєю яскравою грою упродовж усього турніру, який щонеділі упродовж двох місяців збирав чималу армію уболівальників у спорткомплексі «Економіст».

 5 квітня, у спортивному залі школи №26 відбудеться фінальний етап розіграшу кубка Регіональної футзальної ліги.

Сьогодні, 3 квітня, у Одесі розпочалися матчі Елітного фіналу аматорської футзальної ліги України.

Тернопільський Ерідон, нагадаємо, у групі F зіграє проти команд з Києва та Одеси. О 16.00 Ерідон вийде на майданчик проти київського IPC-Skidka, а о 20.00 зіграє з одеським Фаетоном.
 
Відео прямого ефіру

3-5 квітня у Одесі відбудуться матчі Елітного фіналу аматорської футзальної ліги України. Честь Тернопільщини захищатиме бронзовий призер Тернопільської Вищої футзальної ліги — Ерідон. Капітан та лідер команда Володимир Пушкаренко розповів про настрій команди перед від’їздом на відповідальні змагання.

Дочірні категорії