Календар матчів Тернопільської Вищої футзальної ліги


1 тур

Микулинці – Зборів
Агрон ОТГ – Allure
ДСО-Тер.район – Ерідон
Вікінг – БФ «Майбутнє Сиріт»
Арс-Кераміка – ФК Тернопіль – Педуніверситет
Віго – Агропродсерсів
Рома - вихідна

2 тур

Агропродсерсів – ДСО-Тер.район
Віго – Allure
ФК Тернопіль – Педуніверситет – Рома
Микулинці – Ерідон
Агрон ОТГ – БФ «Майбутнє Сиріт»
Арс-Кераміка – Зборів
Вікінг – вихідний

3 тур

Ерідон – Агропродсервіс
Рома – Вікінг
Віго – ФК Тернопіль-Педуніверситет
Зборів – БФ «Майбутнє Сиріт»
Allure – Арс- Кераміка
ДСО-Тер.район – Агрон ОТГ
Микулинці – вихідні

4 тур

Вікінг – Агропродсервіс
Микулинці – Allure
Агрон ОТГ – Ерідон
Зборів – ДСО-Тер.район
Арс-Кераміка – Рома

БФ «Майбутнє Сиріт» - Віго
ФК Тернопіль-Педуніверситет - вихідний

5 тур

Агропродсервіс - Allure
Вікінг – ФК Тернопіль – Педуніверситет
БФ «Майбутнє Сиріт» - Микулинці
Арс-Кераміка – Віго
Агрон ОТГ – Зборів
ДСО-Тер.район – Рома
Ерідон – вихідний

6 тур

Агропродсервіс – БФ «Майбутнє Сиріт»
Ерідон – ФК Тернопіль –Педуніверситет

Рома – Віго
Микулинці – Арс-Кераміка
Вікінг – ДСО-Тер.район
Allure – Зборів
Агрон ОТГ - вихідний

7 тур

ФК Тернопіль-Педуніверситет – Агропродсервіс
Ерідон – Вікінг
Allure – Рома
ДСО-Тер.район – Арс-Кераміка
Віго – Зборів
Агрон ОТГ – Микулинці

БФ Майбутнє сиріт - вихідний

8 тур

Агропродсервіс – Микулинці
Віго – ДСО-Тер.район
ФК Тернопіль-Педуніверситет – Агрон ОТГ
БФ « Майбутнє Сиріт» - Allure
Арс-Кераміка – Вікінг
Рома – Ерідон

Зборів - вихідний

9 тур

Агропродсервіс – Агрон ОТГ
Зборів – Рома
БФ «Майбутнє Сиріт» - ДСО-Тер.район
ФК Тернопіль-Педуніверситет – Allure
Ерідон – Віго
Микулинці – Вікінг

Арс-Кераміка – вихідний

10 тур

Рома – Агропродсервіс
ДСО-Тер.район – ФК Тернопіль-Педуніверситет
Ерідон – БФ»Майбутнє Сиріт»
Арс-Кераміка – Агрон ОТГ
Микулинці – Віго

Вікінг – Зборів

Allure - вихідний

11 тур

Віго – Вікінг
Агрон ОТГ – Рома
Зборів – ФК Тернопіль-Педуніверситет
ДСО-Тер.район – Микулинці
«Майбутнє Сиріт» - Арс-Кераміка
Allure – Ерідон

Агропродсервіс – вихідний

12 тур

Агропродсервіс – Арс-Кераміка
Allure – ДСО-Тер.район
Рома – БФ «Майбутнє Сиріт»
Вікінг – Агрон ОТГ
ФК Тернопіль-Педуніверситет – Микулинці
Зборів – Ерідон

Віго – вихідний

13 тур

Зборів – Агропродсервіс
БФ «Майбутнє Сиріт» - ФК Тернопіль – Педуніверситет
Вікінг – Allure
Агрон ОТГ – Віго
Ерідон – Арс-Кераміка
Микулинці - Рома

ДСО-Тернопільський р.н. – вихідний

 

Календар матчів Першої футзальної ліги (група А)                                              

 

1 Тур                                              

«Арт-Рама» — «Вікторія»

«ТерТехПанель» —    «Поділля»

«Арсенал» — «Івачів»

«Укроп» — «Фк Скалат»

 

2 Тур                                              

«Арсенал» —     «Вікторія»

«Арт-Рама» — «Укроп»

«Поділля» —      «Нива»

«ТерТехПанель» — «Фк Скалат»

 

3 Тур                                              

«Арсенал» — «ТерТехПанель»

«Івачів» — «Арт-Рама»

«Фк Скалат» — «Поділля»

«Укроп» — «Нива»

 

4 Тур                                              

«Поділля» — «Арсенал»

«Вікторія» — «Нива»

«Укроп» — «Івачів»

«Арт-Рама» — «ТерТехПанель»

 

5 Тур                                              

«Арсенал» — «Укроп»

«Івачів» — «Поділля»

«Фк Скалат» — «Вікторія»

«Нива» — «ТерТехПанель»

 

6 Тур                                              

«Івачів» — «Фк Скалат»

«Нива» — «Арт-Рама»

«ТерТехПанель» — «Укроп»

«Вікторія» —     «Поділля»

 

7 Тур                                              

«Арт-Рама» — «Арсенал»

«Фк Скалат» — «Нива»

«Поділля» — «Укроп»

«Вікторія» — «Івачів»

 

8 Тур                                              

«Нива» — «Арсенал»

«ТерТехПанель» — «Івачів»

«Фк Скалат» — «Арт-Рама»

«Укроп» — «Вікторія»

 

9 Тур                                              

«Арсенал» — «Фк Скалат»

«ТерТехПанель» — «Вікторія»

«Арт-Рама» — «Поділля»

«Івачів» — «Нива»

 

Календар матчів Тернопільської Першої футзальної ліги (група Б)                                       

 

1 Тур                                              

«Старт»— «Вікторія В.Бірки»

«Сав-Сервіс»— «Скеля»

«Екмі-Колор» «БФ Апостол»

«ФК UB Group»— «Інваспорт»

 

2 Тур                                              

«Інваспорт»— «БФ Апостол»

«Вікторія В.Бірки»— «Сав-Сервіс»

«Збараж» — «Екмі-Колор»

«ФК UB Group» — «Скеля»

 

3 Тур                                              

«Екмі-Колор»— «Інваспорт»

«Старт» — «ФК UB Group»

«Скеля» — «Збараж»

«БФ Апостол» — «Вікторія В.Бірки»

 

4 Тур                                              

«Сав-Сервіс» — «Інваспорт»

«Збараж» — «Вікторія В.Бірки»

«Старт»— «БФ Апостол»

«Екмі-Колор»— «Скеля»

 

5 Тур                                              

«Інваспорт» — «Вікторія В.Бірки»

«ФК UB Group» — «Збараж»

«Сав-Сервіс»— «Екмі-Колор»

«Скеля»— «Старт»

 

6 Тур                                              

«Інваспорт»— «Збараж»

«Старт»— «Сав-Сервіс»

«БФ Апостол» — «Скеля»

«Вікторія В.Бірки» — «ФК UB Group»

 

7 Тур                                              

«БФ Апостол»— «Сав-Сервіс»

«Збараж»— «Старт»

«Екмі-Колор» — «ФК UB Group»

«Скеля» — «Вікторія В.Бірки»

 

8 Тур                                              

«Інваспорт»— «Скеля»

«Старт»— «Екмі-Колор»

«ФК UB Group» — «БФ Апостол»

«Сав-Сервіс»— «Збараж»

 

9 Тур                                              

«Інваспорт»— «Старт»

«Вікторія В.Бірки»— «Екмі-Колор»

«БФ Апостол» «Збараж»

«Сав-Сервіс» — «ФК UB Group»

 

Календар матчів Тернопільської Другої футзальної ліги                                      

 

1 Тур                                              

«Захід Меблі» — «Байківці»

«Галичина» — «Вега»

«Інтеграл» — «Озерна»

«Чумацький Шлях» — «Легіон»

«Стегниківці» — «Заруддя»

«Ternopil City» — «ТерноКар»

«Добрий Самарянин» — «Тернопільська міська рада»

 

2 Тур                                              

«Ternopil City» — «Стегниківці»

«Добрий Самарянин» — «Легіон»

«Тернопільська міська рада» — «Вега»

«Заруддя» — «Інтеграл»

«Озерна» — «Захід Меблі»

«Чумацький Шлях» — «Байківці»

«ТерноКар» — «Галичина»

 

3 Тур                                              

«Ternopil City» — «Заруддя»

«Легіон» — «Стегниківці»

«Галичина» — «Озерна»

«Вега» — «Чумацький Шлях»

«ТерноКар» — «Добрий Самарянин»

«Інтеграл» — «Байківці»

«Захід Меблі» — «Тернопільська міська рада»

 

4 Тур                                              

«Захід Меблі» — «Ternopil City»

«Озерна» — «Заруддя»

«Вега» — «Легіон»

«Тернопільська міська рада» — «ТерноКар»

«Чумацький Шлях» — «Добрий Самарянин»

«Галичина» — «Інтеграл»

«Стегниківці» — «Байківці»

 

5 Тур                                              

«Байківці» — «Ternopil City»

«Легіон» — «Галичина»

«Добрий Самарянин» — «Озерна»

«Інтеграл» — «ТерноКар»

«Заруддя» — «Вега»

«Стегниківці» — «Тернопільська міська рада»

«Чумацький Шлях» — «Захід Меблі»

 

6 Тур                                              

«Ternopil City» — «Інтеграл»

«Галичина» — «Добрий Самарянин»

«ТерноКар» — «Чумацький Шлях»

«Стегниківці» — «Захід Меблі»

«Байківці» — «Вега»

«Заруддя» — «Тернопільська міська рада»

«Легіон» — «Озерна»

 

7 Тур                                              

«Вега» — «Ternopil City»

«Тернопільська міська рада»      — «Легіон»

«Чумацький Шлях» — «Заруддя»

«Озерна» — «ТерноКар»

«Галичина» — «Стегниківці»

«Захід Меблі» — «Інтеграл»

«Байківці» — «Добрий Самарянин»

 

8 Тур                                              

«Ternopil City» — «Легіон»

«Інтеграл» — «Добрий Самарянин»

«Озерна» — «Чумацький Шлях»

«Заруддя» — «Галичина»

«ТерноКар» — «Стегниківці»

«Тернопільська міська рада» — «Байківці»

«Вега» — «Захід Меблі»

 

9 Тур                                              

«Добрий Самарянин» — «Ternopil City»

«Стегниківці» — «Озерна»

«Інтеграл» — «Вега»

«Легіон» — «Байківці»

«Заруддя» — «ТерноКар»

«Чумацький Шлях» — «Тернопільська міська рада»

«Захід Меблі» — «Галичина»

 

10 Тур                                            

«Ternopil City» — «Галичина»

«Стегниківці» — «Чумацький Шлях»

«Інтеграл» — «Тернопільська міська рада»

«ТерноКар» — «Легіон»

«Байківці» — «Заруддя»

«Озерна» — «Вега»

«Добрий Самарянин» — «Захід Меблі»

 

11 Тур                                            

«Ternopil City» — «Чумацький Шлях»

«Легіон» — «Заруддя»

«Вега» — «Добрий Самарянин»

«Стегниківці» — «Інтеграл»

«Байківці» — «Галичина»

«Тернопільська міська рада» — «Озерна»

«Захід Меблі» — «ТерноКар»

 

12 Тур                                            

«Тернопільська міська рада» — «Ternopil City»

«Добрий Самарянин» — «Стегниківці»

«ТерноКар» — «Вега»

«Галичина» — «Чумацький Шлях»

«Захід Меблі» — «Заруддя»

«Легіон» — «Інтеграл»

«Озерна» — «Байківці»

 

13 Тур                                            

«Ternopil City» — «Озерна»

«Галичина» — «Тернопільська міська рада»

«Заруддя» — «Добрий Самарянин»

«Вега» — «Стегниківці»

«Інтеграл» — «Чумацький Шлях»

«Захід Меблі» — «Легіон»

«Байківці» — «ТерноКар»

 

Календар матчів Третьої футзальної ліги

 

1 Тур

«Водоканал»  — «Саюз»

«Меліоратор» — «Молокія»

«Тема-Опілля» — «Локомотив»

«Карітас» — «Фестиваль Файного Міста»

«Кореспондент» — «Себн»

«Вікнарьов» — «ДЮСШ»

 

2 Тур                                                 

«Меліоратор» — «Фестиваль Файного Міста»

«Локомотив» — «Вікнарьов»

«Тема-Опілля» — «Молокія»

«Карітас» —  «Саюз»

«Водоканал» — «ДЮСШ»

«Кореспондент» — «Авакс Проф»

 

3 Тур                                                

«Меліоратор» — «Карітас»

«Авакс Проф» — «Тема-Опілля»

«Молокія» — «Локомотив»

«Себн» — «Саюз»

«Кореспондент» — «Водоканал»

«Вікнарьов» — «Фестиваль Файного Міста»

 

4 Тур                                                

«Водоканал» — «Меліоратор»

«Саюз» — «ДЮСШ»

«Фестиваль Файного Міста» — «Кореспондент»

«Молокія» — «Себн»

«Авакс Проф» — «Локомотив»

«Тема-Опілля» — «Вікнарьов»

 

5 Тур                                                

«Саюз» — «Меліоратор»

«Фестиваль Файного Міста» — «Локомотив»

«Вікнарьов» — «Молокія»

«ДЮСШ» — «Тема-Опілля»

«Себн» — «Авакс Проф»

«Карітас» — «Кореспондент»

 

6 Тур                                                

«ДЮСШ» — «Меліоратор»

«Локомотив» — «Водоканал»

«Карітас» — «Себн»

«Вікнарьов» — «Авакс Проф»

«Кореспондент» — «Молокія»

«Фестиваль Файного Міста» — «Саюз»

 

7 Тур                                                

«Меліоратор» — «Вікнарьов»

«Себн» — «Водоканал»

«Молокія» — «Саюз»

«ДЮСШ» — «Карітас»

«Авакс Проф» — «Фестиваль Файного Міста»

«Тема-Опілля» — «Кореспондент»

 

8 Тур                                                

«Меліоратор» — «Авакс Проф»

«Локомотив» — «Карітас»

«Себн» — «Фестиваль Файного Міста»

«Саюз» — «Кореспондент»

«Молокія» — «ДЮСШ»

«Водоканал» — «Тема-Опілля»

 

9 Тур                                                

«Тема-Опілля» — «Меліоратор»

«Карітас» — «Авакс Проф»

«Вікнарьов» — «Себн»

«Кореспондент» — «Локомотив»

«Водоканал» — «Молокія»

«ДЮСШ» — «Фестиваль Файного Міста»

 

10 Тур                                                          

«Меліоратор» — «Кореспондент»

«Локомотив» — «Себн»

«Авакс Проф» — «ДЮСШ»

«Вікнарьов» — «Карітас»

«Саюз» — «Тема-Опілля»

«Фестиваль Файного Міста» — «Водоканал»

 

11 Тур                                                          

«Себн» — «Меліоратор»

«Саюз» — «Авакс Проф»

«Тема-Опілля» — «Фестиваль Файного Міста»

«Водоканал» — «Вікнарьов»

«Молокія» — «Карітас»

«Локомотив» — «ДЮСШ»

 

12 Тур                                                          

«Меліоратор» — «Локомотив»

«Кореспондент» — «ДЮСШ»

«Вікнарьов» — «Саюз»

«Себн» — «Тема-Опілля»

«Авакс Проф» — «Молокія»

«Карітас» — «Водоканал»

 

13 Тур                                                          

«Водоканал» — «Авакс Проф»

«Карітас» — «Тема-Опілля»

«Фестиваль Файного Міста» — «Молокія»

«Кореспондент» — «Вікнарьов»

«Саюз» — «Локомотив»

«ДЮСШ» — «Себн»