Тур: 1

Дата: 03.05.2015

 

1

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

ФК Зборів ()

 

2

ФК Козова ()

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

3

Нива (Теребовля)

Збруч (Підволочиськ)

 

4

Дністер (Заліщики)

ФСК Чортків ()

 

5

ДЮСШ (Тернопіль)

ФК Копичинці ()

 

6

Колос (Бучач)

ФК Бережани ()

 

7

Буревісник (Кременець)

УДСО (Тернопіль)

 

                                                                                                      Тур 2

Дата: 06.05.2015

 

8

ФК Зборів ()

УДСО (Тернопіль)

 

9

ФК Бережани ()

Буревісник (Кременець)

 

10

ФК Копичинці ()

Колос (Бучач)

 

11

ФСК Чортків ()

ДЮСШ (Тернопіль)

 

12

Збруч (Підволочиськ)

Дністер (Заліщики)

 

13

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

Нива (Теребовля)

 

14

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

ФК Козова ()

 

Тур: 3

Дата: 10.05.2015

 

15

ФК Козова ()

ФК Зборів ()

 

16

Нива (Теребовля)

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

 

17

Дністер (Заліщики)

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

18

ДЮСШ (Тернопіль)

Збруч (Підволочиськ)

 

19

Колос (Бучач)

ФСК Чортків ()

 

20

Буревісник (Кременець)

ФК Копичинці ()

 

21

УДСО (Тернопіль)

ФК Бережани ()

 

Тур: 4

Дата: 13.05.2015

 

22

ФК Зборів ()

ФК Бережани ()

 

23

ФК Копичинці ()

УДСО (Тернопіль)

 

24

ФСК Чортків ()

Буревісник (Кременець)

 

25

Збруч (Підволочиськ)

Колос (Бучач)

 

26

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

ДЮСШ (Тернопіль)

 

27

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

Дністер (Заліщики)

 

28

ФК Козова ()

Нива (Теребовля)

 

Тур: 5

Дата: 20.05.2015

 

29

Нива (Теребовля)

ФК Зборів ()

 

30

Дністер (Заліщики)

ФК Козова ()

 

31

ДЮСШ (Тернопіль)

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

 

32

Колос (Бучач)

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

33

Буревісник (Кременець)

Збруч (Підволочиськ)

 

34

УДСО (Тернопіль)

ФСК Чортків ()

 

35

ФК Бережани ()

ФК Копичинці ()

 

Тур: 6

Дата: 24.05.2015

 

36

ФК Зборів ()

ФК Копичинці ()

 

37

ФСК Чортків ()

ФК Бережани ()

 

38

Збруч (Підволочиськ)

УДСО (Тернопіль)

 

39

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

Буревісник (Кременець)

 

40

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

Колос (Бучач)

 

41

ФК Козова ()

ДЮСШ (Тернопіль)

 

42

Нива (Теребовля)

Дністер (Заліщики)

 

Тур: 7

Дата: 27.05.2015

 

43

Дністер (Заліщики)

ФК Зборів ()

 

44

ДЮСШ (Тернопіль)

Нива (Теребовля)

 

45

Колос (Бучач)

ФК Козова ()

 

46

Буревісник (Кременець)

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

 

47

УДСО (Тернопіль)

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

48

ФК Бережани ()

Збруч (Підволочиськ)

 

49

ФК Копичинці ()

ФСК Чортків ()

 

Тур: 8

Дата: 31.05.2015

 

50

ФК Зборів ()

ФСК Чортків ()

 

51

Збруч (Підволочиськ)

ФК Копичинці ()

 

 

52

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

ФК Бережани ()

 

53

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

УДСО (Тернопіль)

 

54

ФК Козова ()

Буревісник (Кременець)

 

55

Нива (Теребовля)

Колос (Бучач)

 

56

Дністер (Заліщики)

ДЮСШ (Тернопіль)

 

Тур: 9

Дата: 07.06.2015

 

57

ДЮСШ (Тернопіль)

ФК Зборів ()

 

58

Колос (Бучач)

Дністер (Заліщики)

 

59

Буревісник (Кременець)

Нива (Теребовля)

 

60

УДСО (Тернопіль)

ФК Козова ()

 

61

ФК Бережани ()

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

 

62

ФК Копичинці ()

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

63

ФСК Чортків ()

Збруч (Підволочиськ)

 

Тур: 10

Дата: 14.06.2015

 

64

ФК Зборів ()

Збруч (Підволочиськ)

 

65

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

ФСК Чортків ()

 

66

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

ФК Копичинці ()

 

67

ФК Козова ()

ФК Бережани ()

 

68

Нива (Теребовля)

УДСО (Тернопіль)

 

69

Дністер (Заліщики)

Буревісник (Кременець)

 

70

ДЮСШ (Тернопіль)

Колос (Бучач)

 

Тур: 11

Дата: 21.06.2015

 

71

Колос (Бучач)

ФК Зборів ()

 

72

Буревісник (Кременець)

ДЮСШ (Тернопіль)

 

73

УДСО (Тернопіль)

Дністер (Заліщики)

 

74

ФК Бережани ()

Нива (Теребовля)

 

75

ФК Копичинці ()

ФК Козова ()

 

76

ФСК Чортків ()

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

 

77

Збруч (Підволочиськ)

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

                                                                                                  Тур 12

Дата: 28.06.2015

 

78

ФК Зборів ()

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

 

79

ФК КАМ (с.Бурдяківці)

Збруч (Підволочиськ)

 

80

ФК Козова ()

ФСК Чортків ()

 

81

Нива (Теребовля)

ФК Копичинці ()

 

82

Дністер (Заліщики)

ФК Бережани ()

 

83

ДЮСШ (Тернопіль)

УДСО (Тернопіль)

 

84

Колос (Бучач)

Буревісник (Кременець)

 

Тур: 13

Дата: 05.07.2015

 

85

Буревісник (Кременець)

ФК Зборів ()

 

86

УДСО (Тернопіль)

Колос (Бучач)

 

87

ФК Бережани ()

ДЮСШ (Тернопіль)

 

88

ФК Копичинці ()

Дністер (Заліщики)

 

89

ФСК Чортків ()

Нива (Теребовля)

 

90

Збруч (Підволочиськ)

ФК Козова ()

 

91

Поділля-Агрон (Тернопільський р-н)

ФК КАМ (с.Бурдяківці)