З урахуванням наведеного, Контрольно-дисциплінарний комітет ТОФФ

Вирішив:

1.1. Згідно Регламенту Чемпіонату, розіграшу Кубків Тернопільської області з футболу на 2016 рік та Додатку 5 ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАВИЛ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ, а також ст. 32 (Образа), ст. 13 (5;6) ст. 21 (2;3), ст. 39 (1;2) ст. 55 (Конфіденційність) ст. 57. (Кворум), ст. 58 (Юрисдикція КДК), відсторонити тренера команди ФК «Нива» Тернопіль Бадло Петра від виконання своїх обов’язків терміном на 4 (чотири) гри умовно, а також винести йому дисциплінарні санкції у вигляді грошового внеску у розмірі – 200 (двісті) гривень, який повинен бути сплачений на рахунок ТОФФ до наступної календарної гри.

1.2. Згідно Регламенту Чемпіонату, розіграшу Кубків Тернопільської області з футболу на 2016 рік та Додатку 5 ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАВИЛ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ за неправомірні дії вболівальників команди ФК «Нива» Тернопіль під час та після матчу винести клубу дисциплінарні санкції у вигляді грошового внеску у розмірі – 200 (двісті) гривень, який повинен бути сплачений на рахунок ТОФФ до наступної календарної гри.

1.3. Згідно Регламенту Чемпіонату, розіграшу Кубків Тернопільської області з футболу на 2016 рік та Додатку 5 ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАВИЛ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ за використання вболівальниками ФК «Нива» Теребовля піротехнічних засобів під час матчу винести клубу дисциплінарні санкції у вигляді грошового внеску у розмірі – 200 (двісті) гривень, який повинен бути сплачений на рахунок ТОФФ до наступної календарної гри.

У відповідності до статті 81 рішення КДК може бути оскаржене протягом 10 (десяти) днів з моменту його отримання у Контрольно-дисциплінарному комітеті ФФУ (за адресою: м. Київ провулок Лабораторний 7а).